Hybrid standing ladder 2 x 9 rungs onesided with 2 Alu steps
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550205230 |
| EAN | 4066115444494 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 934 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Hybrid standing ladder 2 x 4 rungs onesided with 2 Alu steps
1.212202 x 4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 5 rungs onesided with 2 Alu steps
1.4614802 x 5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 6 rungs onesided with 2 Alu steps
1.7317502 x 6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 7 rungs onesided with 2 Alu steps
220202 x 7
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo