Hybrid standing ladder 2 x 7 rungs double-sided with 2 Alu steps
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550206214 |
| EAN | 4066115443879 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 714 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Hybrid standing ladder 2 x 4 rungs double-sided with 2 Alu steps
1501.21220
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 5 rungs double-sided with 2 Alu steps
1511.461480
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 6 rungs double-sided with 2 Alu steps
1521.731750
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 8 rungs double-sided with 2 Alu steps
1542.362280
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo