Hand tap, DIN 352, HSS, third tap, M4
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Type: Third tap
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 06403 4 |
| EAN | 4029484102198 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 45.0 mm |
| Pitch | 0.7 mm |
| Shank diameter | 4.5 mm |
| Size | M4 |
| Supplier | RECA NORM |
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Type:
Third tapAllar útgávur

Hand tap, DIN 352, HSS, third tap, M10
M101.570.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, third tap, M12
M121.7575.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, third tap, M14
M14280.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, third tap, M16
M16280.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo