Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M12
Hand tap sets, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Equipping: Assembly: Taper, second tap and third tap (plug)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 063912 |
| EAN | 4029484101412 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Equipping | Assembly: Taper, second tap and third tap (plug) |
| Length | 75.0 mm |
| Pitch | 1.75 mm |
| Shank diameter | 9.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Hand tap sets, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Equipping:
Assembly: Taper, second tap and third tap (plug)Allar útgávur

Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M10
M101.57.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M14
M14211.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M16
M16212.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap set, DIN 352, HSS, 1–3 M18
M182.514.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo