Hand tap, DIN 2181, HSS, M8 x 0.75
Taper tap, fine thread Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread Type: Taper tap
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 064218 075 |
| EAN | 4029484102709 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 50.0 mm |
| Pitch | 0.75 mm |
| Shank diameter | 6.0 mm |
| Size | M8 |
| Supplier | RECA NORM |
Taper tap, fine thread
Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread
Type:
Taper tapAllar útgávur

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, fine thread, M10 x 1
M107.063.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M10 x 1.25
M107.070.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M12 x 1
M129.070.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M12 x 1.25
M129.070.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo