Fastening screw BSM, 2-hole, M32 zinc-plated M32
For fixing pipes and conduits to concrete.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0832002032 |
| EAN | 4029484922123 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Elongated hole length | 6 mm |
| Elongated hole width | 4.5 mm |
| Height | 30 mm |
| Hole distance | 52 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For fixing pipes and conduits to concrete.
Allar útgávur

Fastening screw BSM, 2-hole, M16 zinc-plated M16
324416
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Fastening screw BSM, 2-hole, M20 zinc-plated M20
374920
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Fastening screw BSM, 2-hole, M25 zinc-plated M25
445825
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Fastening screw BSM, 2-hole, M40 zinc-plated M40
617540
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo