Façade construction screw type BZ A2, w. sealing washer 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 19
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 020163 19 |
| EAN | 4029484049417 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 19 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Façade construction screw type BZ A2, sealing washer 19 mm, 3/8" size 6.3 x 100
100906.3 x 100 mm
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type BZ A2, w. sealing washer 19 mm, 3/8" AF 6.3 x 115
1151056.3 x 115 mm
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type BZ A2, w. sealing washer 19 mm, 3/8" AF 6.3 x 130
1301206.3 x 130 mm
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type BZ A2, w. sealing washer 19 mm, 3/8" AF 6.3 x 150
1501406.3 x 150 mm
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo