Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 38
Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 020006538 |
| EAN | 4029484048946 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.5 mm |
| Diameter x length | 6.5 x 38 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 19
19196.5 x 19 mm
pk (300 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 25
25256.5 x 25 mm
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 32
32326.5 x 32 mm
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 50
50506.5 x 50 mm
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo