Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 150
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0201065150 |
| EAN | 4029484049189 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.5 mm |
| Diameter x length | 6.5 x 150 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Grip length (wood) | 120 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 100
1006.5 x 100 mm70
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 115
1156.5 x 115 mm85
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 130
1306.5 x 130 mm100
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 175
1756.5 x 175 mm145
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo