Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 19
Type: BZ Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 020063 19 |
| EAN | 4029484049066 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 19 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Type:
BZAdvice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 25
256.3 x 25 mm
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 32
326.3 x 32 mm
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 38
386.3 x 38 mm
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 50
506.3 x 50 mm
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo