Eyelet screw with wood screw thread, galvanised, eyelet Ø 11.5 mm, 8.8 x 70
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 023408870 |
| EAN | 4029484057870 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 8.8 mm |
| Diameter of hole | 11.5 mm |
| Head type | With eyelet |
| Length | 70 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Eyelet screw with wood screw thread, galvanised, eyelet Ø 8.5 mm, 6.0 x 40
6408.5
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo