External circlip pliers, straight, dip-insulated A 2
Material: tool steel, tempered.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703422175 |
| EAN | 4029484137619 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 175.0 mm |
| Size | A 2 |
| Suitable for max. shafts | 60 mm |
| Suitable for min. shafts | 19 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- With return spring.
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Allar útgávur

External circlip pliers, straight, dip-insulated A 0
310A 0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, straight, dip-insulated A 1
1025A 1
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, straight, dip-insulated A 3
40100A 3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, straight, dip-insulated A 4
85165A 4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo