External circlip pliers, angled, dip-insulated A 41
Material: tool steel, tempered.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703434310 |
| EAN | 4029484137688 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 310.0 mm |
| Size | A 41 |
| Suitable for max. shafts | 165 mm |
| Suitable for min. shafts | 85 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- With return spring.
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Allar útgávur

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 01
310A 01
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 11
1025A 11
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 21
1960A 21
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 31
40100A 31
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo