EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel with connecting thread M6, 6 x 40 mm
The specialists for quick and flexible fastening Application area: For screwing on pipe clamps, plastic clips etc.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
1800 stk í kartong
| Vørunummar | 0903886040 |
| EAN | 4029484282272 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 40 mm |
| Anchor length (l) | 40 mm |
| Attachment height (t fix) | 10 mm |
| Connection thread | M6 |
| Supplier | RECA NORM |
The specialists for quick and flexible fastening
Application area:
For screwing on pipe clamps, plastic clips etc.Allar útgávur

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel with connecting thread M8, 8 x 45 mm
8M845
pk (150 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo