EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 6 x 60 mm
The specialists for quick and flexible fastening Application area: Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installation
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
1200 stk í kartong
| Vørunummar | 0903806060 |
| EAN | 4029484282081 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 60 mm |
| Anchor length (l) | 60 mm |
| Attachment height (t fix) | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
The specialists for quick and flexible fastening
Application area:
Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installationAllar útgávur

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 25 mm
5 x 25 mm125
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 30 mm
5 x 30 mm530
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 40 mm
5 x 40 mm1540
pk (250 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 50 mm
5 x 50 mm2550
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo