EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 60 mm
The specialists for quick and flexible fastening Application area: Securing substructures, square timbers, slats, metal sheets and any components for recessed installation
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
1200 stk í kartong
| Vørunummar | 0903816060 |
| EAN | 4029484282128 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 60 mm |
| Anchor length (l) | 60 mm |
| Attachment height (t fix) | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
The specialists for quick and flexible fastening
Application area:
Securing substructures, square timbers, slats, metal sheets and any components for recessed installationAllar útgávur

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 40 mm
106 x 40 mm40
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 80 mm
506 x 80 mm80
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 8 x 60 mm
208 x 60 mm60
pk (150 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 8 x 80 mm
408 x 80 mm80
pk (150 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo