Elongated hole screw with wood thread, galvanised, 6.0 x 50
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 023496 50 |
| EAN | 4029484058518 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 50 mm |
| Material | Steel |
| Max. hole distance | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |