Einhand-Tischzwinge EZR für Führungsschienen
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700361 |
| EAN | 4008158042992 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 150 mm |
| Max. tension force | 750 N |
| Overhang | 60 mm |
| Profile thickness | 5 mm |
| Supplier | RECA NORM |