Double spring cotter pin, galvanised, 3 mm
Design: Double Advice: Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 04733 3 |
| EAN | 4029484081370 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Double |
| Internal diameter | 18 mm |
| Length | 62 mm |
| Wire diameter | 3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
DoubleAdvice:
Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Double spring cotter pin, galvanised, 2 mm
25010
pk (50 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 4 mm
47820
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 5 mm
59224
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 6 mm
612030
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo