Double-ended socket wrench DIN 3110 16 x 17 mm
Made from high-quality chrome vanadium tool steel. Socket wrenches are drilled completely through from size AF 14 x 15 upwards.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0700091617 |
| EAN | 4029484410866 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 155.0 mm |
| Max. width across flats | 17 mm |
| Min. width across flats | 16 mm |
| Min./max. width across flats | 16-17 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Made from high-quality chrome vanadium tool steel.
Socket wrenches are drilled completely through from size AF 14 x 15 upwards.
Advantages:
- New TITANIUM CHROME surface for reliable corrosion protection
- Hexagon shank can also be actuated with an open-end spanner
Allar útgávur

Double-ended socket wrench DIN 3110 6 x 7 mm
67105.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-ended socket wrench DIN 3110 8 x 9 mm
89110.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-ended socket wrench DIN 3110 10 x 11 mm
1011120.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-ended socket wrench DIN 3110 12 x 13 mm
1213140.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo