Double-end box wrench DIN 3118 open, angled 12 x 13 mm
(Union nut wrench) bi-hexagonal, both heads angled and highly polished 15° offset heads Design: bright nickel-plated and chrome-plated Material: vanadium extra Advice: AF sizes 10x11 and 12x13 are equipped with hexagon ring! Sizes from AF 14 have a bi-hexagon ring!
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695100242 |
| EAN | 7314151055417 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 135.0 mm |
| Max. width across flats | 13 mm |
| Min. width across flats | 12 mm |
| Min./max. width across flats | 12-13 mm |
| Supplier | RECA NORM |
(Union nut wrench) bi-hexagonal, both heads angled and highly polished
15° offset heads
Design: bright nickel-plated and chrome-plated
Material: vanadium extra
Advice:
AF sizes 10x11 and 12x13 are equipped with hexagon ring!
Sizes from AF 14 have a bi-hexagon ring!
Allar útgávur

Double-end box wrench DIN 3118 open, angled 10 x 11 mm
101110-11 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-end box wrench DIN 3118 open, angled 14 x 17 mm
141714-17 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-end box wrench DIN 3118 open, angled 17 x 19 mm
171917-19 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Double-end box wrench DIN 3118 open, angled 19 x 22 mm
192219-22 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo