Double driver for hammer tacker R 311
Double driver for hammer tacker R 311
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0580140312 |
| EAN | 7313462332941 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 31 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Weight per packaging unit | 8 g |
| Width | 18 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Double driver for hammer tacker R 311