Die holder, DIN 225, 55 x 22
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 06597 |
| EAN | 4029484109579 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 55.0 mm |
| Height | 22.0 mm |
| Length | 560.0 mm |
| Suitable for | Thread cutter M22 - M24 |
| Supplier | RECA NORM |
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Allar útgávur

Die holder, DIN 225, 20 x 5
Thread cutter M3 - M45.020.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 20 x 7
Thread cutter M5 - M67.020.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 25 x 9
Thread cutter M7 - M99.025.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 30 x 11
Thread cutter M10 - M1111.030.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo