Die holder, DIN 225, 38 x 14
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 06595 |
| EAN | 4029484109531 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 38.0 mm |
| Height | 14.0 mm |
| Length | 315.0 mm |
| Suitable for | Thread cutter M12 - M14 |
| Supplier | RECA NORM |
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Allar útgávur

Die holder, DIN 225, 20 x 5
Thread cutter M3 - M45.020.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 20 x 7
Thread cutter M5 - M67.020.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 25 x 9
Thread cutter M7 - M99.025.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 30 x 11
Thread cutter M10 - M1111.030.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo