Die, DIN 223, HSS, metric, M4
Metric With spiral point for steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 06524 |
| EAN | 4029484109005 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Height | 5.0 mm |
| Pitch | 0.7 mm |
| Size | M4 |
| Supplier | RECA NORM |
Metric
With spiral point for steel
Field of Application:
For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13Allar útgávur

Die, DIN 223, HSS, metric, M10
M101.511.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, metric, M12
M121.7514.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, metric, M14
M14214.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, metric, M16
M16218.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo