Die, DIN 223, HSS, fine, M12 x 1.5
Fine thread Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel Field of Application: Fine thread
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 065212 15 |
| EAN | 4029484108596 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 38.0 mm |
| Height | 10.0 mm |
| Pitch | 1.5 mm |
| Size | M12 |
| Supplier | RECA NORM |
Fine thread
Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel
Field of Application:
Fine threadAllar útgávur

Die, DIN 223, HSS, fine, M10 x 1
M1011.030.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, fine, M10 x 1.25
M1011.030.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223 HSS, fine thread M12 x 1
M1210.038.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, fine, M12 x 1.25
M1210.038.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo