Die, DIN 223, HSS-Co, M6
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0652900006 |
| EAN | 4029484298365 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Height | 7.0 mm |
| Pitch | 1 mm |
| Size | M6 |
| Supplier | RECA NORM |
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel
Field of Application:
For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13Allar útgávur

Die, DIN 223, HSS-Co, M3
0.5M35.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS-Co, M4
0.7M45.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS-Co, M5
0.8M57.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS-Co, M8
1.25M89.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo