diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 125/22.2
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0662194125 |
| EAN | 4029484937332 |
| Bore diameter | 22.2 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 125 mm |
| Main-blade thickness | 1.25 mm |
| Material to be processed | Non-ferrous heavy metal |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 230/22.2
2301.71.6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 350/20
3503.02.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 350/25.4
3503.02.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 400/25.4
4003.32.7
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo