diaflex diamond mortar raking blade type V RS10AB disc thickness 9.6 mm 125/22.2
Segmented cutting edge with continuous laser-welded segments. Application area: Can be used on all commercially available angle grinders. Field of Application: Large disc thickness and V-shaped segment for up milling and repairing cracks in screed and concrete
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0662770125 |
| EAN | 4029484927715 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 125 mm |
| Material to be processed | Screed |
| Segment height | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Segmented cutting edge with continuous laser-welded segments.
Application area:
Can be used on all commercially available angle grinders.Field of Application:
Large disc thickness and V-shaped segment for up milling and repairing cracks in screed and concreteAllar útgávur

diaflex dia. mortar rak. blade RS10AB, disc thickness 4.5 mm, sin. pk, 115/22.2
4.51157
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex dia. mortar rak. blade RS10AB, disc thickness 6.0 mm, sin. pk, 115/22.2
6.01157
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex dia. mortar rak. blade RS10AB, disc thickness 8.0 mm, sin. pk, 115/22.2
8.01157
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex dia. mortar rak. blade RS10AB, disc thickness 10.0 mm, sin. pk, 115/22.2
10.01157
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo