diaflex diamond cutting disc KS-Profi for sand-lime brick, PREMIUM, 900/60-55
RS10UB for general construction site materials (not concrete), tiles, masonry etc. RS10A for soft sand-lime brick RS10A Profi-KS, extremely robust design with short tooth segments for cutting very hard and abrasive sand-lime brick. Application area: Wet cutting Type: RS10A Profi-KS
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0664523900 |
| EAN | 4029484304998 |
| Bore diameter | 60 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 900 mm |
| Effective diamond section | 10 mm |
| Material to be processed | Chalky sandstone |
| Supplier | RECA NORM |
RS10UB for general construction site materials (not concrete), tiles, masonry etc.
RS10A for soft sand-lime brick
RS10A Profi-KS, extremely robust design with short tooth segments for cutting very hard and abrasive sand-lime brick.
Application area:
Wet cuttingType:
RS10A Profi-KSAllar útgávur

diaflex diamond cutting disc RS10UB for masonry, single pack, 900/60-55
RS10UB4052
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex diamond cutting disc RS10A for sand-lime brick, SPECIAL, 900/60-55
RS10A4052
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo