diaflex diamond cutting disc Bau-Profi, 6-pack, 350/30-25.4
High-performance, easy-cutting diamond disc for universal use on concrete, reinforced concrete, paving stones, exposed aggregate concrete, clinker brick, clay brick etc. Application area: Can be used for dry cutting on angle grinders, wall chasers, large angle grinders, floor saws or bench saws, depending on diameter Equipping: 6
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0661021360 |
| EAN | 4029484448647 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 350 mm |
| Effective diamond section | 12 mm |
| Equipping | 6 |
| Supplier | RECA NORM |
High-performance, easy-cutting diamond disc for universal use on concrete, reinforced concrete, paving stones, exposed aggregate concrete, clinker brick, clay brick etc.
Application area:
Can be used for dry cutting on angle grinders, wall chasers, large angle grinders, floor saws or bench saws, depending on diameterEquipping:
6Allar útgávur

diaflex diamond cutting disc RS10UB X-Lock single pack 115/22.2
911531 x 2.0 x 10 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex diamond cutting disc RS10UB, single pack, 115/22.2
911531 x 2.0 x 10 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex diamond cutting disc RS10UB, pack of 12, 115/22.2
911531 x 2.0 x 10 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

diaflex diamond cutting disc RS10UB X-Lock single pack 125/22.2
1012531 x 2.2 x 10 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo