Deckenstütze und Montagestütze ST125
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700901 |
| EAN | 4008158031590 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity max. extended | 60 kg |
| Load capacity max. retracted | 150 kg |
| Max. length | 1250 mm |
| Max. roof slope | 45 Degree |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Deckenstütze und Montagestütze ST250
250014501450-2500 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Deckenstütze und Montagestütze ST290
290016001600-2900 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo