Cover cap 67x50x30mm (bar 64x25mm)
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550321311 |
| EAN | 4066115444500 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.024 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Cover cap with recess for Alu telescpic ladder
0.005
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Cover cap without recess for Alu telescpic ladder
0.006
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Cover cap 75x50x30mm (bar 73x25mm)
0.0257575 x 50 x 30 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Cover cap 88x53x30mm (bar 84x25mm)
0.0358888 x 53 x 30 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo