Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M3
Counterbore drill for through hole
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 069261030 |
| EAN | 4029484119202 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.0 mm |
| Diameter of tenon | 3.4 mm |
| Length | 71.0 mm |
| Shank diameter | 5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Counterbore drill for through hole
Allar útgávur

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M10
18.011M10
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M12
20.013.5M12
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M4
8.04.5M4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M5
10.05.5M5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo