Corner pipe wrench 90° 1 1/2"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703832150 |
| EAN | 4029484138173 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 420.0 mm |
| Max. grip range | 60 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-60 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Teeth also inductively hardened.
Captive adjustment nut.
Material: chrome vanadium, tempered.
Advantages:
- Toothing offset against direction of rotation ensures an excellent grip and high strength.
Allar útgávur

Corner pipe wrench 90° 1"
310.0421
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Corner pipe wrench 90° 2"
560.0702
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Corner pipe wrench 90° 3"
690.01053
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Corner pipe wrench 90° 4"
820.01304
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo