Conical wire brush, stainless steel wire, plaited, 115 mm
Knotted. Thanks to their special shape, these brushes can be used to machine hard-to-reach places. The knots on this brush are twisted to the left to improve durability. Thread connection, smooth wire.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 2695352115 |
| EAN | 4029484832446 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 115.0 mm |
| Material of wire | Stainless steel |
| Max. rotation speed | 15000 rpm |
| Wire diameter | 0.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Knotted. Thanks to their special shape, these brushes can be used to machine hard-to-reach places. The knots on this brush are twisted to the left to improve durability. Thread connection, smooth wire.
Allar útgávur

Conical wire brush, steel wire, plaited, 100 mm
Steel100.012500
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Conical wire brush, stainless steel wire, plaited, 100 mm
Stainless steel100.015000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Conical wire brush, steel wire, plaited, 115 mm
Steel115.015000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo