Cash and carry cart 2970, Platform size 850 x 500 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4512002970 |
| EAN | 4017976029702 |
| Colour | Brilliant blue RAL 5007 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 959 mm |
| Length | 1045 mm |
| Length x width x height | 1045 x 643 x 959 mm |
| Supplier | RECA NORM |