Butt connector, uninsulated, 4–6 mm²
Commercial version. Heat-resistant up to +125 °C. Material: Cu-ETP (electrolytic copper in accordance with DIN EN 13600) Surface: tin-plated
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0558804005 |
| EAN | 4029484921188 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5.6 mm |
| Length | 14.5 mm |
| Material | Copper |
| Max. temperature conditions | 125 °C |
| Supplier | RECA NORM |
Commercial version.
Heat-resistant up to +125 °C.
Material: Cu-ETP (electrolytic copper in accordance with DIN EN 13600)
Surface: tin-plated
Allar útgávur

Butt connector, uninsulated, 0.5–1.0 mm²
3.21.01.6
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Butt connector, uninsulated, 1.5–2.5 mm²
3.92.52.3
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Butt connector, uninsulated, 2.5–4 mm²
3.94.06.5
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Butt connector, uninsulated, 6 mm²
6.56.03.6
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo