Bosch drill chuck, size S 1, tenon diameter: 4 mm
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 069611409 |
| EAN | 4019208012759 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| Height | 30 mm |
| Length | 110 mm |
| Size | S1 |
| Supplier | RECA NORM |
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
Allar útgávur

Bosch drill chuck, size S 3, tenon diameter: 8 mm
Drill chuck key S 38S3
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Bosch adapter for drill chuck SDS+ to 1/2"
Adapter for drill chuck SDSplus to 1/2"
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Bosch drill chuck, size S 2, tenon diameter: 6 mm
Drill chuck key S 26S2
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Bosch SDSplus replacement chuck f. hammer drill GBH 2-26 DFR Art. No.2608572213
Replacement chuck for SDSplus hammer drill bit
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo