Black cable grommets 21 x 31 x 38 mm
Application area: To protect cables from sharp edges and other items that could cause damage. Advice: Resistant to weathering, ageing, ozone, oil and splashes of fuel and solvents.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 05616665 |
| EAN | 4029484089567 |
| Bore hole | 31 mm |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External height | 11 mm |
| Interior height | 1.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
To protect cables from sharp edges and other items that could cause damage.Advice:
Resistant to weathering, ageing, ozone, oil and splashes of fuel and solvents.Allar útgávur

Black cable grommets 4 x 6 x 9 mm
946
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Black cable grommets 6 x 10 x 13 mm
13610
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Black cable grommets 9 x 11 x 16 mm
16911
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Black cable grommets 10 x 12 x 18 mm
181012
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo