Alu standing ladder with platform 1x7 steps
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550107128 |
| EAN | 4066115025242 |
| Beam dimensions | 85.8 mm x 20.5 mm |
| Beam height | 85.8 mm |
| Beam width | 20.5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1120 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu standing ladder with platform 1x3 steps
1.5215602.75
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x4 steps
1.7918303
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x5 steps
2.0621003.25
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x9 steps
3.1431804.25
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo