Alu runged standing ladder 2X10 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550104248 |
| EAN | 4066115443435 |
| Beam dimensions | 64 mm x 25 mm |
| Beam height | 64 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1290 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Alu runged standing ladder 2X5 rungs
1.5615602 x 5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X6 rungs
1.8418402 x 6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X7 rungs
2.1321302 x 7
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X8 rungs
2.4124102 x 8
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo