Alu runged leaning ladder 1x12 Rungs
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550101328 |
| EAN | 4066115025310 |
| Beam dimensions | 58 mm x 25 mm |
| Beam height | 58 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu runged leaning ladder 1x6 Rungs
1.8518506
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged leaning ladder 1x8 Rungs
2.4124108
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged leaning ladder 1x10 Rungs
2.97297010
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu runged leaning ladder 1x14 Rungs
4.11411014
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo