Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x14 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550103240 |
| EAN | 4066115444623 |
| Beam dimensions | 97 mm x 25 mm |
| Beam height | 97 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x16 rungs
8.3646852 x 16
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x18 rungs
9.4952552 x 18
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x20 rungs
10.6258152 x 20
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo