Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x10 rungs
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550110337 |
| EAN | 4066115025303 |
| Beam dimensions | 84 mm x 25 mm |
| Beam height | 84 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1570 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x8 rungs
3.97733.83
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x12 rungs
7.16976.10
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo