Alu leaning ladder with steps 1x8
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550117136 |
| EAN | 4066115025273 |
| Beam dimensions | 85 mm x 20 mm |
| Beam height | 85 mm |
| Beam width | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Alu leaning ladder with steps 1x6
1.5615602.63
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x7
1.7917902.84
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x9
2.2522503.27
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x10
2.4824803.48
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo