Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x12 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550102240 |
| EAN | 4066115443992 |
| Beam dimensions | 73 mm x 25 mm |
| Beam height | 73 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Allar útgávur

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x8 rungs
7503.842420
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x10 rungs
8504.962980
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x14 rungs
11007.224110
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x16 rungs
12008.364680
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo