All-steel screw clamp, throat depth 120 mm, clamping width 400 mm
Tempered sliding and fixed arms for resilient and elastic clamping. Spindle with wooden handle and movable spherical pressure plate.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695700024 |
| EAN | 4008158003337 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 400.0 mm |
| Max. tension force | 5.000 N |
| Overhang | 120.0 mm |
| Profile thickness | 12.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Tempered sliding and fixed arms for resilient and elastic clamping.
Spindle with wooden handle and movable spherical pressure plate.
Allar útgávur

All-steel screw clamp, throat depth 80 mm, clamping width 160 mm
160.0G16Z16.0
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

All-steel screw clamp, throat depth 100 mm, clamping width 200 mm
200.0G20Z19.5
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

All-steel screw clamp, throat depth 120 mm, clamping width 250 mm
250.0G25Z22
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

All-steel screw clamp, throat depth 140 mm, clamping width 300 mm
300.0G30Z25.0
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo