AAT ceiling wire hanger
For installing steel cables for the suspension of signs, lighting and suspended ceilings.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0864900361 |
| EAN | 4066152143336 |
| Clearance hole | 7 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Halogen-free | Yes |
| Height | 27 mm |
| Length | 26 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For installing steel cables for the suspension of signs, lighting and suspended ceilings.
Advantages:
- Very quick installation in 10-15 seconds
Advice:
Quick installation using FORCE ONE and FOX gas nailers.