2-ear clamps, galvanised, width 7 mm 15-17 mm
OETIKER 2-lug clamps are suitable for OEMs and manufacturers, as well as for maintenance, repair and service work. This clamp type reliably connects rubber hoses, plastic pipes, electric cables, welded hoses and other materials. For single use.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0539001517 |
| EAN | 4029484086399 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Max. clamping width | 17.0 mm |
| Min. clamping width | 15.0 mm |
| Min./max. clamping width | 15.0-17.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
OETIKER 2-lug clamps are suitable for OEMs and manufacturers, as well as for maintenance, repair and service work. This clamp type reliably connects rubber hoses, plastic pipes, electric cables, welded hoses and other materials. For single use.
Allar útgávur

2-ear clamps, galvanised, width 7 mm 7-9 mm
7.0-9.0 mm9.07.0
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

2-ear clamps, galvanised, width 7 mm 8-11 mm
8.0-11.0 mm11.08.0
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Two-ear clamps, galvanised, width 7 mm 9-11 mm
9.0-11.0 mm11.09.0
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

2-ear clamps, galvanised, width 7 mm 11-13 mm
11.0-13.0 mm13.011.0
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo